Logo
  1. Úvod
  2. Nůžky
  3. Mizutani SCHOREM MASTER

Mizutani SCHOREM MASTER

Mizutani SCHOREM MASTER SPOLEČNĚ VYTVOŘILY SPOLEČNOSTI SCHOREM A MIZUTANI Tyto nůžky vyvíjeli Leen a Bertus, dva charismatičtí pánští kadeřníci, již o... celý popis
Dostupnost
Není skladem
velikost
18 900 Kč
15 620 Kč
bez DPH
Velikost:6.5
Kompletní specifikace

Mizutani SCHOREM MASTER

SPOLEČNĚ VYTVOŘILY SPOLEČNOSTI SCHOREM A MIZUTANI

Mizutani SCHOREM MASTERTyto nůžky vyvíjeli Leen a Bertus, dva charismatičtí pánští kadeřníci, již od fáze návrhu.

Model „Schorem Master“, který byl dokončen v továrně Mizutani Head Office (po mnoha vylepšeních, která byla provedena ve spolupráci s vývojovým týmem), se vyznačuje optimálními specifikacemi pro pánské střihy ve všech aspektech svého designu, od tvaru rukojeti až po výběr ocelového materiálu.

Tyto nůžky se vyznačují vynikající stabilitou a jsou vhodné pro střihy typu fade a další styly.

Mizutani SCHOREM MASTER

Světoznámé holičství se sídlem v nizozemském Rotterdamu Jejich originální styl, který udává trendy v holičských stylech, je vášnivě následován zákazníci a kadeřníci po celém světě.

 

 

 

 

EXTRAMARISE® je patentovaná tepelná úprava ideální pro stříhací nůžky, kterou společnost MIZUTANI vyvinula na základě dlouholetých dat a zkušeností. Stejný ocelový materiál může mít zcela odlišné vlastnosti v závislosti na použitém tepelném zpracování. Proto, abychom maximálně využili speciální vlastnosti vzácných kovů (kobalt, molybden, vanad atd.), které jsme přidali do našich výrobků, a dosáhli ideálního kovu pro nůžky, je nezbytné (*kalení, popouštění, zpracování pod bodem mrazu) a další kompletní postupy řízení teploty. Abychom zvýraznili výrazné vlastnosti materiálů a vyrobili čepel s maximální pevností potřebnou pro stříhací nůžky, zavedli jsme ve společnosti MIZUTANI vlastní patentované tepelné zpracování s využitím ideální teploty pro nůžky: EXTRAMARISE®.

Klíč

Kompaktní a snadno se otáčející, to je plochý typ ovladače pro šrouby UFO. Tento šroubovák je součástí všech nůžek s uvedeným označením.

Zboží zařazeno v kategoriích


Mizutani na isnagramu

ProBarber s.r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz