Logo
  1. Úvod
  2. Nůžky
  3. MIZUTANI SCHOREM MASTER PINK FLAMINGO II

MIZUTANI SCHOREM MASTER PINK FLAMINGO II

MIZUTANI SCHOREM MASTER PINK FLAMINGO II EXTRAMARISE® je patentovaná tepelná úprava ideální pro stříhací nůžky, kterou společnost MIZUTANI vyvinula... celý popis
Dostupnost
Skladem
velikost
23 232 Kč
19 200 Kč
bez DPH
Kompletní specifikace

MIZUTANI SCHOREM MASTER PINK FLAMINGO II

MIZUTANI Schorem

EXTRAMARISE® je patentovaná tepelná úprava ideální pro stříhací nůžky, kterou společnost MIZUTANI vyvinula na základě dlouholetých dat a zkušeností. Stejný ocelový materiál může mít zcela odlišné vlastnosti v závislosti na použitém tepelném zpracování. Proto, abychom maximálně využili speciální vlastnosti vzácných kovů (kobalt, molybden, vanad atd.), které jsme přidali do našich výrobků, a dosáhli ideálního kovu pro nůžky, je nezbytné (*kalení, popouštění, zpracování pod bodem mrazu) a další kompletní postupy řízení teploty. Abychom zvýraznili výrazné vlastnosti materiálů a vyrobili čepel s maximální pevností potřebnou pro stříhací nůžky, zavedli jsme ve společnosti MIZUTANI vlastní patentované tepelné zpracování s využitím ideální teploty pro nůžky: EXTRAMARISE®.

Ikona axiálního kuličkového ložiska | Mizutani

Jedná se o malá, přesná kovová kuličková ložiska s vynikající schopností nést axiální zatížení. Díky své konstrukci, která umožňuje i radiální zatížení, se nůžky otevírají a zavírají hladce, což jednak snižuje zátěž rukou, jednak přispívá k dlouhé životnosti při stříhání. Samozřejmostí jsou antikorozní vlastnosti a dlouhá životnost těchto ložisek, která jsou vyrobena v Japonsku.

Kompaktní a snadno se otáčející, to je plochý typ šroubováku pro šrouby UFO. Tento šroubovák je součástí všech nůžek s uvedeným označením.

Zboží zařazeno v kategoriích


Mizutani na isnagramu

ProBarber s.r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz