Logo
  1. Úvod
  2. Nůžky
  3. Mizutani Fit

Mizutani Fit

KADEŘNICKÉ NŮŽKY MIZUTANI FIT TROJÚHELNÍK IDEÁLNÍ PRO KAŽDÉHO Trojúhelníková konstrukce otvoru pro prsty podpírá prsty ze dvou stran, takže můžete ř... celý popis
Dostupnost
na dotaz
velikost
10 250 Kč
8 471 Kč
bez DPH
Kompletní specifikace

KADEŘNICKÉ NŮŽKY MIZUTANI FIT

TROJÚHELNÍK IDEÁLNÍ PRO KAŽDÉHO

Trojúhelníková konstrukce otvoru pro prsty podpírá prsty ze dvou stran, takže můžete řezat stabilně bez ohledu na velikost prstů.

Mizutani Fit

SNADNÉ TUPÉ ŘEZY

Jedná se o standardní stříhací nůžky, které se snadno používají pro tupé střihy. Doporučují se také jako první nůžky. Trojúhelníková rukojeť je ideální pro každého. Při všech druzích stříhání trojúhelníková rukojeť udržuje stálé přilnutí k prstu.

Mizutani Fit

VHODNÉ PRO KAŽDOU SITUACI

Šířka čepele je úzká, takže se nemusíte bát, že by se vám vlasy zasekly. Snadno použitelné standardní nůžky.

 

EXTRAMARISE® je patentovaná tepelná úprava ideální pro stříhací nůžky, kterou společnost MIZUTANI vyvinula na základě dlouholetých dat a zkušeností. Stejný ocelový materiál může mít zcela odlišné vlastnosti v závislosti na použitém tepelném zpracování. Proto, abychom maximálně využili speciální vlastnosti vzácných kovů (kobalt, molybden, vanad atd.), které jsme přidali do našich výrobků, a dosáhli ideálního kovu pro nůžky, je nezbytné (*kalení, popouštění, zpracování pod bodem mrazu) a další kompletní postupy řízení teploty. Abychom zvýraznili výrazné vlastnosti materiálů a vyrobili čepel s maximální pevností požadovanou pro nůžky na stříhání vlasů, zavedli jsme ve společnosti MIZUTANI vlastní patentované tepelné zpracování s využitím ideální teploty pro nůžky: EXTRAMARISE®.

Zboží zařazeno v kategoriích


Mizutani na isnagramu

ProBarber s.r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz