Logo
  1. Úvod
  2. Nůžky
  3. Mizutani ACRO Z AIRY

Mizutani ACRO Z AIRY

Mizutani ACRO Z AIRY Nůžky Acro Z Airy jsou lehké - mají o 25 % štíhlejší tělo a o 17 % nižší hmotnost, padnou do ruky jako pírko a zaujmou precizním ... celý popis
Dostupnost
na dotaz
velikost
23 400 Kč
19 339 Kč
bez DPH
Kompletní specifikace

Mizutani ACRO Z AIRY

Nůžky Acro Z Airy jsou lehké - mají o 25 % štíhlejší tělo a o 17 % nižší hmotnost, padnou do ruky jako pírko a zaujmou precizním střihem. Díky použití oceli Nano Powder Steel® a výsledné ostrosti čepele jsou nůžky ideální pro práci v oblasti obličeje, linie krku a linie střihu bobů.

Naše ocel Nano Powder Steel®, vyrobená novým výrobním procesem HIP (Hot Isostatic Pressing), je ocel vyrobená z jemného prášku na úrovni nano. Rovnoměrně zrnitý prášek se vytvrzuje při extrémně vysoké teplotě a tlaku, čímž se v podstatě odstraní všechna plnidla a nečistoty. Tato metoda se používá při přesné výrobě předmětů, jako jsou formy na disky Blu-ray, kde je vyžadován vysoký stupeň čistoty. Abychom vytvořili ideální nůžky na stříhání vlasů, provedli jsme ve společnosti MIZUTANI vlastní výzkum tohoto materiálu a vyvinuli nůžky s čepelemi, které kombinují pevnost s dlouhou životností a maximální ostrostí.

Jedná se o malá přesná kovová kuličková ložiska s vynikající axiální nosností. Díky své konstrukci, která umožňuje i radiální nosnost, se nůžky otevírají a zavírají velmi snadno. To snižuje namáhání rukou a přispívá k dlouhé životnosti čepelí. Samozřejmostí je kombinace antikorozních vlastností a trvanlivosti těchto ložisek, která jsou japonským výrobkem.

Rukojeti jsou navrženy tak, aby vypadaly nekovově, živě a organicky. Z trojrozměrně soustružených rukojetí můžete cítit i trochu tepla. Jakmile se jich dotknete, nebudete je chtít pustit z ruky.

Tento originální seřizovací klíč MIZUTANI je určen výhradně pro naše šrouby UFO, aby bylo možné správně nastavit napětí. Dodává se ke všem modelům s plochým šroubem. Translated with 

Zboží zařazeno v kategoriích


Mizutani na isnagramu

ProBarber s.r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz