Logo
  1. Úvod
  2. Nůžky
  3. MIZUTANI ACRO PRECISIONER Pro Leváka

MIZUTANI ACRO PRECISIONER Pro Leváka

MIZUTANI ACRO PRECISIONER Pro Leváky PRECISIONER jsou nově navržené nůžky, které byly velmi detailně zpracovány na základě Joshovy vynikající techniky... celý popis
Dostupnost
na dotaz
20 700 Kč
17 107 Kč
bez DPH
Kompletní specifikace

MIZUTANI ACRO PRECISIONER Pro Leváky

PRECISIONER jsou nově navržené nůžky, které byly velmi detailně zpracovány na základě Joshovy vynikající techniky stříhání. Přichází ideální nůžky pro precizní pánské střihy, které poutají pozornost po celém světě. Kromě krátké velikosti 5,0 palce, která je ideální pro pánské precizní střihy, kde je přesnost v detailech nejdůležitější, naplněné Joshovým odhodláním všude, jako je například výrazně zakřivený tvar rukojeti. „USUBA“ z nanopráškového kovu, speciální oceli, je použita pro čepel, která umožňuje přesnější řezání.

mizutani

 

PRECISIONER jsou nově navržené nůžky, které bylyvelmi detailně zpracovány na základě Joshovy vynikající techniky stříhání.

Přichází ideální nůžky pro precizní pánské střihy, které poutají pozornost po celém světě. Kromě krátké velikosti 5,0 palce, která je ideální pro, kde je přesnost v detailech nejdůležitější, naplněné Joshovým odhodláním všude, jako je například výrazně zakřivený tvar rukojeti. „USUBA“ z nanopráškového kovu, speciální oceli, je použita pro čepel, která umožňuje přesnější řezání.

mizutani acro

1. NOVĚ NAVRŽENÝ PŘESNÝ STŘIH HANLDE

Přehnané zakřivení kroužku palce umožňuje snadné stříhání a kontrolu, která je zásadní pro dosažení pánského přesného střihu.

Mizutani
Josh

2. KRÁTKÁ VELIKOST 5 PALCŮ

Krátká velikost 5,0 palců je ideální pro střih Men’s Precision Cut, kde jsou přesné a precizní detaily nesmírně důležité.

MIZUTANI ACRO PRECISIONER

3. NANO PRÁŠKOVÝ KOV + „USUBA“

Na čepel je použita speciální ocel „USUBA“ vyrobená z nanopráškového kovu, která umožňuje přesnější střih.
Nejedná se o původní velikost

 

Náš nanopráškový kov®, vyrobený novou výrobní metodou HIP (lisování za horka), je ocel vyrobená z jemného prášku na úrovni nano. Stejnoměrně zrnitý prášek se kalí vysokou teplotou a tlakovým popouštěním, čímž se v podstatě eliminují všechna plniva a nečistoty, a tato metoda se používá při výrobě přesných předmětů, jako jsou formy na disky Blu-ray, kde je vyžadována vysoká úroveň čistoty. Ve společnosti MIZUTANI jsme za účelem vytvoření ideálních nůžek na stříhání vlasů provedli vlastní patentovaný výzkum tohoto materiálu a vytvořili jsme nůžky s čepelemi, které kombinují pevnost s dlouhou životností a maximální ostrostí.

Jedná se o malá, přesná kovová kuličková ložiska s vynikající schopností axiální únosnosti. Díky své konstrukci, která umožňuje i radiální zatížení, se nůžky otevírají a zavírají hladce, což jednak snižuje zátěž rukou, jednak přispívá k dlouhé životnosti při stříhání. Samozřejmostí jsou antikorozní vlastnosti a dlouhá životnost těchto ložisek, která jsou vyrobena v Japonsku.

Kompaktní a snadno se otáčí, jedná se o plochý typ ovladače pro šrouby UFO. Tento šroubovák je součástí všech nůžek s uvedeným označením.

Zboží zařazeno v kategoriích


Mizutani na isnagramu

ProBarber s.r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz