Logo
  1. Úvod
  2. Nůžky
  3. Mizutani ACRO CROSSOVER Anti Virus CA-1

Mizutani ACRO CROSSOVER Anti Virus CA-1

MIZUTANI ACRO CROSSOVER BLACK EDITION CA-1  Trojitý povlak XG-PROTECT na povrchu CROSSOVER „Anti Virus“ snižuje množení virů a bakterií a prodlužuje a... celý popis
Dostupnost
na dotaz
velikost
25 750 Kč
21 281 Kč
bez DPH
Kompletní specifikace

MIZUTANI ACRO CROSSOVER BLACK EDITION CA-1 

Trojitý povlak XG-PROTECT na povrchu CROSSOVER „Anti Virus“ snižuje množení virů a bakterií a prodlužuje antivirový a antibakteriální účinek.

Antibakteriální účinek trojitého povlaku CROSSOVER „Anti Virus“ je více než dvakrát silnější než u jiných povlaků. Je hygieničtější a bezpečnější než nůžky s běžným povlakem a/nebo bez povlaku.

Známé a osvědčené čepele Nano-Powder dodávají nůžkám jejich obvyklou a vynikající odolnost a ostrost.

MIZUTANI anti-virus

Mizutani ACRO CROSSOVER Anti Virus CA-1

 

CROSSOVER CA-1 V ČÍSLECH:
K dispozici ve velikostech: 5.7 / 6.2 / 6.7
Velikost prstenu palce: horizontální: 18,5 mm・ vertikální: 21 mm
Velikost prstenu: horizontální: 18 mm・ vertikální: 18,5 mm

Náš kovový nanoprášek Nano Powder Metal®, který se vyrábí novým výrobním procesem HIP (lisování za tepla), je ocel vyrobená z jemného prášku na úrovni nano. Rovnoměrně zrnitý prášek se vytvrzuje při extrémně vysoké teplotě a tlaku, čímž se v podstatě odstraní všechna plnidla a nečistoty. Tato metoda se používá při přesné výrobě předmětů, jako jsou formy na disky Blu-ray, kde je vyžadován vysoký stupeň čistoty. Abychom vytvořili ideální nůžky na stříhání vlasů, provedli jsme ve společnosti MIZUTANI vlastní výzkum tohoto materiálu a vyvinuli nůžky s čepelemi, které kombinují pevnost s dlouhou životností a maximální ostrostí.

Zboží zařazeno v kategoriích


Mizutani na isnagramu

ProBarber s.r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz